-
Paraboloidse peegliga reflektor EQ5 ekvaatorilisel monteeringul
Omadused
- peapeegli läbimõõt 200 mm, fookuskaugus 1000 mm, F/5
- komplektis kaks okulaari: 25 mm suurendusega 40x ja 10 mm 100x
- 2x Deluxe Barlow lääts, suurendus 10 mm okulaariga 200x; ühildub kaamera T-rõngaga
- suurim soovituslik suurendus 400x (selleks vaja lisaokulaar)
- 9×50 optiline otsija
- 2-tolline fokuseerija
- EQ5 ekvaatoriline monteering terastorudest kolmjalal
- lihtne ja kiire ülespanek
- sobib Kuu, planeetide, täheparvede, galaktikate vaatlemiseks ja pildistamiseks
- kergesti ühendatav peegel- või hübriidkaameraga, vajalik kaamerale sobiv T-rõngas
- sobiva adapteriga saab pildistada mobiiltelefoniga
Loe sarnase teleskoobi ülevaadet ajakirjas Sky at Night, või vaata videosid, kuidas seda teleskoopi üles panna ja kasutada YouTube’s.
-
Akromaatiline läätsteleskoop EQ3-2 ekvaatorilisel monteeringul
Omadused
- pealäätse läbimõõt 102 mm, fookuskaugus 1000 mm, F/9,8
- komplektis kaks okulaari: 25 mm suurendusega 40x ja 10 mm 100x
- suurim soovituslik suurendus 200x (selleks vaja lisaokulaar)
- 6×30 optiline otsija
- 2-tolline fokuseerija
- 2-tolline ja 90-kraadine diagonaal
- EQ3-2 ekvaatoriline monteering
- alumiiniumist kolmjalg
- lihtne ja kiire ülespanek
- sobib Kuu, planeetide, täheparvede vaatlemiseks ja pildistamiseks
- kergesti ühendatav peegel- või hübriidkaameraga, vajalik kaamerale sobiv T-rõngas
- sobiva adapteriga saab pildistada mobiiltelefoniga
Vaata lühikest õpetusvideot selle teleskoobi kokkupanekust: https://www.youtube.com/watch?v=yDuJk41CO1Q
-
130 mm paraboloidse peapeegliga reflektor on suurepärane ja võimekas teleskoop algajale astronoomiahuvilisele.
- Apertuur 130 mm
- Fookuskaugus 650 mm
- Suhteline ava F/5
- Kaks okulaari: 25 mm (26x) ja 10 mm (65x)
- Punatäpp otsija
- Kolmjalg ja EQ/AZ monteering, st monteeringut saab kasutada nii ekvatoriaalses (peale polaarjoondamist saab objekte ühest pöörates teljest jälitada) kui asimuudilises (üles-alla ja paremale-vasakule, algajale mõistetavam) režiimis
- Monteeringut saab täiendada jälgimismootoriga (lisavarustus, 71 €)
- Toru mass u 3 kg, monteeringu mass u 6 kg, kokku u 9 kg
-
Kompaktne läätsteleskoop EQ-3 ekvaatorilisel monteeringul
Omadused
- pealäätse läbimõõt 102 mm, fookuskaugus 1000 mm, F/9,8
- komplektis kaks okulaari: PL-25 mm suurendusega 40x ja PL-10 100x
- suurim soovituslik suurendus 200x (selleks vaja 5 mm lisaokulaar)
- LED punatäpp otsija
- 1,25-tolline fokuseerija
- 1,25-tolline ja 90-kraadine diagonaal
- EQ-3 ekvaatoriline monteering
- terastorudest kolmjalg
- lihtne ja kiire püstipanek
- sobib Kuu, planeetide, udukogude, täheparvede vaatlemiseks
- sobivate adapterite ühendatav peegel- või hübriidkaameraga
- lihtne adapter mobiiltelefoniga pildistamiseks
- prisma kujutise pööramiseks, et maapealseid objekte vaadelda
Vaata lühikest õpetusvideot sarnase teleskoobi kokkupanekust: https://www.youtube.com/watch?v=yDuJk41CO1Q
-
Asimuudilisel monteeringul tuntud Jaapani kvaliteetteleskoopide tootja Vixeni läätsteleskoop A70Lf on suurepärane valik alustavale astronoomiahuvilisele. Teleskoop on kerge ja lihtsasti kasutatav. Sellega näeb Kuul ohtralt kraatreid, Saturni rõngaid, Jupiteri kuulsaid kuid ja pilvevööndeid teravalt ja suurepärase kontrastiga.
Selle teleskoobi peafookuses tehtud töötlemata foto Kuust. Canon EOS M6 hübriidkaamera (APS-C sensor, 6000 x 4000 pix), 1/400 s, ISO-400, f=900 mm.
Porta II asimuudiline monteering on lihtne üles panna ja nii asimuut kui ka kõrgus on hoobadega täpselt seadistatavad. 90-kraadine diagonaal tagab mugava vaatluse ka otse üles.
Optiline disain Akromaatiline refraktor Pealäätse läbimõõt 70 mm Fookuskaugus, suhteline ava 900 mm, f/13 Soovituslik suurim suurendus 140x Otsija/sihik optiline Okulaarid 20 mm ja 6,3 mm (Plössl) Teleskoobi mass 4,9 kg Monteering Mehaaniline Mobile Porta Loe arvustust selle teleskoobi kohta Universe Today lehel.
-
Asimuudilisel monteeringul tuntud Jaapani kvaliteetteleskoopide tootja Vixeni peegelteleskoop R130Sf on suurepärane valik alustavale astronoomiahuvilisele. Sellega näeb Kuul ohtralt kraatreid, Saturni rõngaid, Jupiteri kuulsaid kuid ja pilvevööndeid, kaugeid galaktikaid ja täheparvesid.
Porta II asimuudiline monteering on lihtne üles panna ja nii asimuut kui ka kõrgus on hoobadega täpselt seadistatavad. Fokuseerija osas on ühendusvint kaamera T-rõngale (lisavarustus), mille abil on lihtne peafookuses fotosid teha.
Optiline disain Newtoni tüüpi reflektor Peapeegli läbimõõt 130 mm Fookuskaugus, suhteline ava 650 mm, f/5 Soovituslik suurim suurendus 260x Otsija/sihik 6×30 Okulaarid 20 mm ja 6,3 mm (Plössl) Toru mass 4 kg Monteering Mehaaniline Porta II Loe arvustust selle teleskoobi kohta Universe Today lehel.
-
Rikkaliku kaasavaraga läätsteleskoop alustavale astronoomiahuvilisele. 90 mm pealääts annab teravama ja poolteist korda kirkama kujutise kui 70 mm teleskoop. Monteeringut saab kasutada nii asimuudilises kui ekvatoriaalses režiimis. Monteeringul on painduvad kruvikud vaatesuuna peeneks ja sujuvaks korrigeerimiseks.
Komplektis on optikatoru, monteering, kolmjalg, kaks okulaari (20 mm suurendusega 45x ja 4 mm suurendusega 225x), 3x Barlow-lääts, 90-kraadine diagonaalpeegel, punatäpp-otsija, nutitelefoni hoidik pildistamiseks, toru otsa käiv päikesefilter päikseplekkide ja varjutuste vaatlemiseks.
TEHNILISED ANDMED
Optiline disain Akromaatiline refraktor Pealäätse läbimõõt 90 mm Fookuskaugus, suhteline ava 900 mm, f/10 Soovituslik suurim suurendus 180x Otsija punatäpp Toru materjal alumiinium, süsinikvärv Kolmjalg jah Monteering Mehaaniline MPM, eq ja az -
Kompaktne läätsteleskoop lihtsal ekvaatorilisel (EQ) monteeringul
Omadused
- pealäätse läbimõõt 80 mm, fookuskaugus 900 mm
- must süsinikdisain
- komplektis kaks okulaari (20 mm, suurendus 45x ja 4 mm suurendusega 225x)
- punatäpp otsija
- 1,25-tolline ja 90-kraadine diagonaal
- ekvaatoriline monteering kergel alumiiniumist kolmjalal
- lihtne nutitelefoni hoidik pildistamiseks läbi okulaari
- päikesefilter turvaliseks päikeseplekkide ja varjutuse vaatlemiseks
- lisaadapteritega saab ühendada ka hübriid- või peegelkaamera
- kokkupandud teleskoop kaalub 7,35 kg
Teleskoop sobib alustavale astronoomiahuvilisele, see on kergelt kokku ja lahti pandav ning lihtsalt kasutatav. Sellega näeb ohtralt Kuu kraatreid, Saturni rõngaid, Jupiteri pilvevööndeid ja kuusid ning palju-palju muud.
-
Juhtiva harrastusteleskoopide loojana on Sky-Watcheril mitusada toodet observatooriumi monteeringust kuni elektroonikaskeemideni, okulaaridest, kaameratest ja juhtmetest rääkimata. Allolev nimekiri näitab kogu tooterea, mis on võimalik kohale tellida. Kuidas tooted täpselt välja näevad, on näha Sky-Watcheri Euroopa piirkonna esindaja juures: Optical Vision Ltd
Saada päring e-kirjana info@teleskoop.ee
-
Õhu kvaliteedi monitor näitab, mis on õhu CO₂ (süsinikdioksiid ehk süsihappegaas) sisaldus ja annab selgelt arusaadava näidu, kas siseruumi õhk vastab soovituslikule normile või mitte. Lisaks numbrilisele näidule (ppm) on CO₂ tase jaotatud viide kategooriasse – roheline on suurepärane seis (kuni 600 ppm), kollane näitab head seisu (600-1000 ppm), 1000-1500 ppm korral tuleks ruumi kindlasti tuulutada, üle 1500 ppm puhul on olukord juba ohtlik ja üle 2000 ppm täiest lubamatu. Seadmele saab seadistada alarmi, kui süsihappegaasi sisaldus õhus ületab ettenähtud taseme.
Seade salvestab viimse 24 tunni näidud.
Seadme mõõdud on 110 mm x 130 mm; selle saab kinnitada seinale või lauale püsti panna; komplektis on toiteadapter.
Lisaks süsinikdioksiidi näidule saab teada ka õhu temperatuuri ja suhtelise õhuniiskuse. CO₂ näidu täpsus on ±50 ppm või ±5%.
Laadi alla kasutusjuhend (inglise, saksa, prantsuse, hispaania keeles).
-
Õhu kvaliteedi monitor näitab, mis on õhu CO₂ (süsinikdioksiid ehk süsihappegaas) sisaldus ja annab selgelt arusaadava näidu, kas siseruumi õhk vastab soovituslikule normile või mitte. Atmosfääri õhu CO₂ kontsentratsioon on praegusel ajal umbes 400 ppm (parts per million) ehk 0,04%. Siseruumi õhu CO₂ peaks normide järgi jääma alla 1000 ppm, kui näit ületab selle määra, siis tuleks ruume tuulutada, üle 1500 ppm puhul on olukord juba ohtlik ja üle 2000 ppm täiest lubamatu. Seadmele saab seadistada alarmi, kui süsihappegaasi sisaldus õhus ületab ettenähtud taseme.
Selle seadme eripäraks on andmete salvestamine ja võimalus andmeid arvutisse tõmmata ja analüüsida.
Seadme mõõdud on 110 mm x 130 mm; selle saab kinnitada seinale või lauale püsti panna; komplektis on laadija, laadimis-andmejuhe (mikro-USB). Seade saab voolu liitium-akult.
Lisaks süsinikdioksiidi näidule saab teada ka õhu temperatuuri ja suhtelise õhuniiskuse. CO₂ näidu täpsus on ±70 ppm või ±3%.
Laadi alla kasutusjuhend (inglise, saksa, prantsuse, hispaania keeles).
-
Õhu kvaliteedi monitor näitab suurelt, mis on õhu CO₂ (süsinikdioksiid ehk süsihappegaas) sisaldus ja annab selgelt arusaadava näidu, kas siseruumi õhk vastab soovituslikule normile või mitte. Lisaks numbrilisele näidule (ppm) on CO₂ tase jaotatud kolme kategooriasse – roheline on suurepärane seis (kuni 500 ppm), kollane näitab head seisu (600-1100 ppm), 1200 ppm korral annab seade signaali, et tuba vajab tuulutust ja näitab punast. Alarmi saab teisele näidule seadistada või hoopis deaktiveerida.
XXL CO₂ mõõdud on 388 mm x 288 mm (suurem kui A4 paber, väiksem kui A3 leht paberit), selle saab kinnitada seinale, kaasas on toiteadapter.
Lisaks süsinikdioksiidi näidule saab teada ka õhu temperatuuri ja suhtelise õhuniiskuse. CO₂ näidu täpsus on ±70 ppm või ±3%.
-
Uus ja täiendatud versioon populaarsest LCD ekraaniga mikroskoobist.
Biolux LCD Touch HDMI on alt- ja pealtvalgustusega mikroskoop, mis näitab puutetundlikul ekraanil, kuidas väikeste asjade maailmas asjad on. Sobib suurepäraselt kooliklassi või mujale, kus peale sinu ka teised näha tahavad. Uue omadusena on sel mikro-HDMI väljund (kaabel komplektis), mille kaudu saab pildi otse suurele ekraanile kuvada.
Peamised omadused: pealt ja altvalgustus (LED), salvestab pilte (jpg) ja videot (MOV), abitööriistad, näidispreparaadid, puuteekraan, HDMI-väljund pildi kuvamiseks suuremal ekraanil või projektoriga, optiline suurendus 30x-1125x, 5 Mpix CMOS sensor, 11 cm diagonaaliga puutetundlik ekraan, SD mälukaardi pesa, USB ühendus, toiteadapter, peennihikuga slaidihoidik, reduktoriga fokuseerimisnupp
-
Kohvriga mikroskoobi komplekt uudishimulikule inimesele. Suurendused 20x-1280x, kolm objektiivi (4x, 10x, 40x) ja kaks okulaari (5x ja 16x), lisaks HD resolutsiooniga (1280×720 px) PC okulaar, mis toob pildi USB pesa kaudu arvutisse. Mikroskoobil on sujuvalt muudetava heledusega pealt- ja altvalgustus ning mikromeetriliselt liigutatav töölaud. Valgustid saavad toidet 3x AA tüüpi patareilt.
Komplektis on veel tööriistad, viis valmis preparaati, klaasid oma preparaatide jaoks, tolmukate, kõvakaaneline kohvrike.
Sobib õpilasele esimeseks mikroskoobiks ja koolile töövahendiks.
-
Stereomikroskoobil Analyth STR on sisse ehitatud 3 paari objektiive (1x, 2x ja 4x), kaasas on üks paari okulaare (WF10x), mis annab vaatluse suurenduseks 10x, 20x või 40x. Minimaalse suurenduse korral mahub 2 cm läbimõõduga objekt täielikult vaatevälja.
Külge on konstrueeritud kaks LED valgustit – üks valgustab pealt läbipaistmatuid objekte (kivid, mineraalid, puukoor jne), teisega saab alt valgustada läbipaistvaid esemeid. Mõlema valgusti heledust saab reguleerida. Toiteallikaks on kas 3 AA tüüpi patareid või vooluadapter (komplektis).
Mikroskoobi binokulaarse pea silmade vahe on reguleeritav (50 mm – 77 mm) ning kummagi silma dioptrit saab eraldi seadistada.
Korpusel on küljes sangake, millega on mugav mikroskoopi teisaldada.
Sobib välitöödeks, numismaatikule, aiapidajale, kiviuurijale, õpilasele, lapsele.
-
Mikroskoobil Analyth LCD on 22,5 cm diagonaaliga LCD ekraan (1024 x 600 pix) , millele läkitab pildi tundlik ja terav Sony IMX335 sensor (2592 x 1944 pix = 5 Mpix). Objekti valgustab LED rõngas, mille heledusel on viis astet.
Mikroskoop Analyth LCD sobib töökotta, kooli, koju; putukate, kahjurite, müntide, kivimite, mineraalide, seemnete, pindade uurimiseks, kvaliteedi kontrolliks, kahjustuste tuvastamiseks, demonstratsioonideks töötubades, muuseumides ja paljuks muuks.
Korpusel on küljes sangake, millega on mugav mikroskoopi teisaldada.
- Sujuv optiline suum 0,7x-4,5x
- Digitaalne suum ekraanil kuni umbes 50x
- Komplektis 16 GB mälukaart
- Komplektis hiir ekraanil toimuva juhtimiseks
- Vaatevälja suurus väikseima suurenduse korral 17,5 mm x 10,0 mm
- Vaatevälja suurus suurima suurenduse korral 4,7 mm x 2,5 mm
- Kaalub umbes 2,8 kg
-
Stereomikroskoobil Researher ICD LED on sisse ehitatud 2 paari objektiive (2x ja 4x), kaasas on kaks paari okulaare (WF10x ja WF20x), mille omavaheliste kombinatsioonidega saab vaatlust sooritada 20x, 40x või 80x suurendusega. Külge on konstrueeritud kaks valgustit – üks valgustab pealt läbipaistmatuid objekte (kivid, mineraalid, puukoor jne), teisega saab alt valgustada läbipaistvaid esemeid. Mõlema valgusti heledust saab reguleerida.
Mikroskoobi pea on 360 kraadi pööratav, silmade vahe on reguleeritav ning kummagi silma dioptrit saab eraldi seadistada.
Mikroskoobil on laetav aku, seega saab seda soovi korral metsa või mujale matkale kaasa võtta.
-
20x suurendusega stereomikroskoop müntide, markide, kivide, putukate, elektroonikakomponentide või kasvõi peopesa vaatlemiseks. Mikroskoobi lambil on patareitoide (2x AA), seega saab seda ka matkal kasutada.
Kui soetada juurde teine paar 23 mm läbimõõduga okulaare, saab suurendust muuta (25x, 30x, 40x). Okulaari asemele saab panna kaamera, kui osta vastav adapter (5942000) ning kaamerale sobiv T-rõngas.
Tehnilised andmed
Pea stereo, muudetava silmavahega Suurendus 20x Okulaarid 2 tk WF-10 (23 mm) Objektiivid 2x stereo Valgustus LED, pealt Mikroskoobi mass 1,4 kg -
Teadusmikroskoop Science TRM-301 on korralik tööriist teadlasele, üliõpilasele, laborandile, asjaarmastajale; kasutusvaldkondadeks meditsiin, veterinaaria, bioloogia, põllumajandus, tööstus, õppetöö…
Peamised omadused: trinokulaarne pea fotoaparaadi või CCD kaamera ühendamiseks, Köhleri valgusrežiim, Abbe kondenser, peenliigutatav preparaadialus, muudetava heledusega altvalgustus (20 W).
Lisavarustuseks saab juurde pakkuda: okulaarid, tumevälja kondenserid (kuiv või õli), komplekt faasikontrasti mikroskoopiaks, kaameraadapter peegelkaamera ühendamiseks, kõrge lahutusega CCD kaamerad, mõõtskaaladega slaidid (1/10 ja 1/100 mm), luigekaelaga külma valguse allikas.
Tehnilised andmed
Pea trinokulaarne, nurk 30 kraadi, pööratav Suurendused 40x, 100x, 400x, 1000x Okulaarid 2x WF-10x (23 mm) Objektiivid 4x, 10x, 40x, 100x (õli) Lambi võimsus 20 W Fokuseerija täpsus 200 µm/pööre Mikroskoobi mass 8,8 kg Komplektis on kaasas 2 WF -10x okulaarid (23 mm), toiteadapter ja immersiooniõli.
-
Used TAL-200K for sale
- Legendary Klevzov design
- D=200 mm
- F=2000 mm
- F/10
- TAL 10 mm eyepiece
- TAL 25 mm eyepiece
- TAL 40 mm eyepiece
- TAL 2x Barlow lens
- TAL 8×50 finder scope
- TAL color filters
- polar alignment scope with engravings and illumination
- pier, RA drive, corrector unit, power supply
- all in an original wooden box
- shipping cost not included, will be calculated separately
- dimensions of the plywood case 880x600x300 mm³
- shipping weight 52 kg
If interested, please send me an e-mail: info@teleskoop.ee
-
Personaalsed päiksevarjutuse vaatlemise prillid tagavad turvalise päiksevarjutuse vaatlemise. Näha on võimalik ka suuremaid päikeseplekke.
Lähim päiksevarjutus, mis on Eestis näha, toimub juba 25. oktoobril 2022!
-
Kvaliteetne ja kompaktne binokkel nõudlikule kasutajale. Condor binoklid on veekindlad, täidetud lämmastikuga, läätsed on mitmete selgenduskihtidega (FMC – Fully Multi-Coated, UR – Ultimate Reflection Coating), et tagada kirgas pilt ka hämaras. Statiivile kinnitamise tarbeks on binoklil vint L-adapteri jaoks. Mõlemat silma saab eraldi fokuseerida (diopter adjustment). Komplektis on läätsekatted, kott, puhastuslapp.
Üks hea binokkel on abiks ka kogenud astronoomiahuvilisele, samas sobib binokkel ka esimeseks abivahendiks astronoomia teel.
Condor 10×42
- läätse läbimõõt 42 mm
- suurendus 10x
- vaatevälja laius 1000 m peal 111 m ehk 6,34°
- 669 g
-
Binocular Highlights on hea abiline alustavale astronoomiahuvilisele, mida taevast eri aastaaegadel vaadata. Raamatus on lihtsalt mõistetavad ja niiskuskindlad taevakaardid köidetud mugavasse spiraalköitesse. Sobib kasutada nii binokliga (soovitavalt statiivile toetatuna) kui ka teleskoobiga (sel juhul tuleb arvestada sellega, kuidas konkreetne teleskoop kujutist pöörab).
-
Nutitelefoni adapteriga saad teha pilti läbi teleskoobi või mikroskoobi okulaari või ka läbi pikksilma või binokli.
Sobib okulaarile, mille läbimõõt on kuni 68 mm. Nutitelefoni laius saab olla 50-88 mm.
-
StarTracker pika säriga astrofotograafia jaoks!
Komplektis on:
- PM-100 StarTracker
- kuulpea kiirkinnitusplaadiga
- fotostatiiv
- polaarkiil
- polaarvisiir
- kandekott
- kandevõime polaarrežiimis 2 kg
- kandevõime asimutaalrežiimis 5 kg (time-lapse)
- täpse joondamise funktsioon
Rohkem teavet tootest Bresseri kodulehel.
-
Erinevaid okulaare on vaja erinevate suurenduste saamiseks. Täpse suurenduse saad arvutada, kui jagad teleskoobi fookuskauguse okulaari omaga. Näiteks 1000 mm fookuskaugusega teleskoop annab selle okulaariga 1000/9=111-kordse suurenduse.
HR okulaaridel on avaram 60-kraadine näiv vaateväli ja mugavalt suur silmapoolne lääts.
Loe okulaaridest pikemalt teleskoop.ee blogis.
-
45-kraadine kujutist pöörav prisma sobib lääts- ja katadioptrilistele teleskoopidele, et kasutada neid pikksilmana maapealsete objektide vaatlemiseks.
Sobib 1,25-tollistele okulaaridele.
-
T-rõngaga ühendad oma peegelkaamera teleskoobi külge ja saad hakata pilte tegema. Igale kaamera margile (Canon EOS-EF, aga mitte R ja M, Nikon, Pentax, Minolta, 4/3, va Sony E-mount ja MFT ja Canon EOS-M) on oma T-rõngas, tellimisel kirjuta, millisele kaamerale rõngast vaja on.
T-rõnga üks ots sobitub kaamerasse objektiivi asemele, teises otsas on 42×0,75 mm sisekeere, kuhu keeratakse teleskoobi fokuseerijasse sobituv T-adapter. Osadel Messier sarja teleskoopidel on vastav T-adapter juba komplektis kaasas, kuid teleskoop.ee pakub nii 1,25-tollise kui ka 2-tollisele fokuseerijale sobivat T-adapterit.
-
T-rõngaga ühendad oma peegelkaamera teleskoobi külge ja saad hakata pilte tegema. Igale kaamera margile on oma T-rõngas, selle hinnaga T-rõngas sobib
* Sony E bajonetile (E-mount, nt Sony Alpha 6000, Sony A7S / A7R, NEX)
* MFT (micro-four-thirds) bajonetiga kaameratele (Olympus, Panasonic, Kodak, DJI)
* Canon EOS-M kaamerateleT-rõnga üks ots sobitub kaamerasse objektiivi asemele, teises otsas on 42×0,75 mm sisekeere, kuhu keeratakse teleskoobi fokuseerijasse sobituv T-adapter. Osadel Messier sarja teleskoopidel on vastav T-adapter juba komplektis kaasas, kuid teleskoop.ee pakub nii 1,25-tollise kui ka 2-tollisele fokuseerijale sobivat T-adapterit.
Tellimuse vormistamisel palun märgi märkuste lahtrisse, millisele kaamerale T-rõngast vajad.
-
Aastate jooksul on kogunenud hulk tooteid – adapterid, okulaarid, vastukaalud ja muud vidinad-jubinad, mõned kasutamata aga seisnud mõne aasta puutumatuna laos, mõned väheste kasutusjälgedega, mõni päris uus. Kui leiad sobiva eseme, saada e-kiri info@teleskoop.ee.
Over the years various adapters, extension rings, other items of interest have been accumulated. Buy all at once or one by one. Conditions vary, some unused, but several years old, some have evidence of use, some quite new, some are rarities which you can’t find anywhere else.
Please drop me an e-mail info@teleskoop.ee.
-
Ei leidnud täpselt sellist eset, mida vaja? Vajad mingit spetsiifilist adapterit, osakest kadunu asemele, teistmoodi okulaari, kangemat teleskoopi, targemat monteeringut, professionaalsemat mikroskoopi, lahendust mingile kindlale olukorrale?
Või pole Sul aimugi, mida täpselt soovid – on vaid üldine ja ähmane tahe soetada “midagi”, olgu siis endale või kingituseks, ja oleks vaja nõu, kust alustada ja millele mõelda.
Sellistel ja muudel puhkudel palun kirjuta taevatoru@teleskoop.ee, kirjelda olukorda ja suure tõenäosusega leiame lahenduse.
Peamised tarnijad teleskoop.ee-le on
ning peaaegu kõik, mis neil kirjas, on saadavad sama hinnaga ka Eestis (vajadusel lisandub Eesti-sisene saatekulu).